Monika Rozbicka-Szlosek

Monika Rozbicka-Szlosek

Dyrektor ds. Transformacji Cyfrowej Obszaru Inwestycyjnego, Biuro Maklerskie Pekao, Bank Pekao SA

Absolwentka Wydziału Nauk Ekonomicznych oraz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła Women Global Leaders Programme w INSEAD Business School we Francji.

Posiada ponad 25 letnie doświadczenie w branży finansowej.

Pracę zawodową rozpoczęła w 1995 roku w Citibank (Poland) S.A. na stanowisku Customer Service Officer dla Klientów Korporacyjnych.

W latach 2002-2006 pracowała w Raiffeisen Bank Polska S.A. na stanowisku Z-cy Dyrektora Departamentu Obsługi i Współpracy z Klientami, gdzie była odpowiedzialna za obszar obsługi i sprzedaży w segmencie klientów indywidualnych.

Od 2006 do 2018 roku związana z Deutsche Bank Polska S.A., gdzie początkowo jako Dyrektor Bankowości Detalicznej odpowiadała za obszar obsługi klientów w oddziałach, sprzedaż w Call Centre oraz rozwój oferty internetowej i bankowości elektronicznej. W 2012 objęła stanowisko Dyrektora Zarządzającego Bankowością Detaliczną i Inwestycyjną, odpowiadając za rozwój oferty kont, ubezpieczeń oraz produktów oszczędnościowo-inwestycyjnych, a także zarządzała Biurem Maklerskim.

W latach 2018 – 2021 pracowała w Santander Bank Polska S.A., jako Tribe Leader of Savings & Investments odpowiadała za rozwój oferty, aplikacji i platform omni-channel w obszarze inwestycyjno-oszczędnościowym oraz rozwój oferty Wealth Management.

W maju 2021 roku objęła stanowisko Dyrektora ds. Transformacji Cyfrowej Obszaru Inwestycyjnego w Biurze Maklerskim Pekao, gdzie odpowiada za obszar doradztwa inwestycyjnego, projektowania aplikacji inwestycyjnych oraz IT. Ponadto, zarządza portfelem projektów, w tym też cyfryzację procesów /usług inwestycyjnych oraz rozwój aplikacji /platform omnichannel dla klientów korzystających z oferty inwestycyjnej. Z początkiem 2022 roku dołączyła do władz Biura Maklerskiego Pekao.