Anna Švarcová

Anna Švarcová

Wiceprezes Zarządu, F-Trust SA

Od 2009 roku związana z międzynarodowymi instytucjami finansowymi. Swoje korporacyjne doświadczenie rozpoczęła w PricewaterhouseCoopers, przez kolejne lata związana z czeskimi Towarzystwami Funduszy Inwestycyjnych (Generali Investments, Conseq Investiční společnost), wprowadzając je i zarządzając ich rozwojem na polskim rynku. Doskonały menedżer, nastawiony na optymalizację współpracy z dystrybutorami na rynku produktów inwestycyjnych.

Szeroka wiedza sprzedażowa oraz doświadczenia w kooperacji z różnymi podmiotami na rynku pośrednictwa finansowego są gwarancją najwyższego poziomu kompetencji w zakresie budowania trwałych relacji biznesowych.

Anna na polskim rynku dystrybucji funduszy inwestycyjnych jest jedną z pionierek we wdrażaniu modelu omnichannel, który integruje tradycyjne i cyfrowe kanały sprzedaży. Klienci spółki F-Trust, którą reprezentuje, mają zapewnione spójne doświadczenia inwestycyjne i dostęp do personalizowanych rekomendacji za pośrednictwem internetowej Platformy Funduszy Inwestycyjnych, doradcy na świadczenie usługi nieodpłatnego doradztwa inwestycyjnego, natomiast TFI marketplace służący do dystrybucji produktów oraz prowadzenie wspólnie z F-Trust działań o charakterze edukacyjnym.